Ajutati-ma please : Cat costa 12 paini cu 850 lei bucata?Oana a cumparat 26 de cornuri cu 220 lei bucata.Cat a cheltuit? ajutati-ma va rog

Responsive Ad Header

Întrebare

Clasă: Education Materie: matematica
Ajutati-ma please : Cat costa 12 paini cu 850 lei bucata?Oana a cumparat 26 de cornuri cu 220 lei bucata.Cat a cheltuit? ajutati-ma va rog
Întrebare a fost pusă de:
157 Vezi 157 Răspunsuri

Răspuns (157)

Cel mai bun răspuns
(29)
A dracu' paine ce scumpa e !